Skip to content
Home » איך לפרוץ מנעול גדול

איך לפרוץ מנעול גדול

הקדמה: מה זה בחירת מנעול?

בחירת מנעולים היא מיומנות שכל אחד יכול ללמוד. תהליך בחירת המנעולים פשוט מספיק כדי שהאדם הממוצע יוכל ללמוד ולהשתמש בו.

פריצת מנעולים קיימת מאז המאה ה-18, כאשר מנעולנים מלמדים את המקצוע שלהם לחניכים על מנת למנוע מהם לגנוב את סודותיהם.

תהליך בחירת המנעולים פשוט מספיק כדי שהאדם הממוצע יוכל ללמוד ולהשתמש בו.
עבור מידע על איך לפרוץ מנעול גדול מומלץ להעיף מבט ב- manolan1.co.il

בעוד שאנשים רבים נבהלים מהרעיון של בחירת מנעולים, זה למעשה די קל כשאתה יודע איך!

פריצת מנעולים היא פעולת פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של רכיבי התקן הנעילה ללא המפתח המקורי.

איסוף מנעולים היא אחת הדרכים הבודדות לעקוף מנעולים מבלי להחזיק מפתח או גישה למפתח של אדם אחר. איסוף מנעולים יכול להתבצע עם כלי עבודה ידניים, כגון מרים, בדיקות וכלי מתיחה, או עם כלים חשמליים.

הסוג הנפוץ ביותר של סט איסוף מנעולים מורכב ממרים וכלי מתיחה המוכנסים למנעול על מנת לתפעל את הרכיבים הפנימיים שלו כך שיתיישבו בצורה נכונה זה עם זה, מה שמאפשר את פתיחת מנגנון הנעילה שלו ובכך לאפשר את פתיחתו. לא נעול.

מה זה מנעולן?

פריצת מנעולים היא אומנות פתיחת המנעול על ידי מניפולציה של מרכיביו ללא המפתח המקורי. מנעולן הוא אדם שעושה, מתקין ומתקן מנעולים.

פריצת מנעולים דורשת קבוצה של מרים וכלים אחרים שניתן לתמרן כדי ליצור מתח בחלקים שונים של מנגנון הנעילה. זה נעשה בדרך כלל על ידי הכנסתם לפתח המפתח, סיבובם למיקומים שונים או הפעלת לחץ על פינים בתוך המנעול.

מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים אשר עובדים עם מנעולים ומפתחות על מנת לספק שירותי אבטחה. הם נקראים גם מנעולנים, מנעולנים לרכב, מנעולנים 24 שעות או מנעולנים מקומיים בקרבתי.

מנעולן יכול לעזור לך על ידי פתיחת מנעול שאינך יכול לפתוח בעצמך או על ידי בחירת מנעול אם הוא אינו פגום. מנעולנים יכולים גם להתקין דלתות וחלונות חדשים, לתקן או להחליף מערכות כניסה ללא מפתח שבורות ולהתקין אמצעי בטיחות אחרים כמו אזעקות.

מנעולן יגבה מכם תשלום עבור שירותיו בהתאם לסוג העבודה שהם עושים עבורכם ומה החלקים הדרושים להשלמתה.

בחירת מנעולים בסיסיים

פריצת מנעולים היא תהליך של פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של המנגנון הפנימי של המנעול ללא המפתח המקורי.

כמה דברים שכדאי לזכור:

– בחירת מנעולים היא מיומנות שלוקח זמן וסבלנות ללמוד, אז אל תתייאש אם אינך יכול לבחור את המנעול הראשון שלך.

– תרגל על לוקים שדומים למה שתפגשו בחיים האמיתיים.

– חשוב לדעת כיצד פועלים מנעולים ואילו כלים דרושים לפני שמתחילים.

פריצת מנעולים היא תהליך של פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של רכיבי התקן המנעול ללא המפתח המקורי. איסוף מנעולים יכול להיעשות עם מגוון כלים, בעיקר מרים וכלי מתיחה.

איסוף מנעולים מתואר לעתים קרובות בתרבות הפופולרית כשיטה קלה לפתיחת כל דלת או מכולה נעולה, אך למעשה, נדרשת מיומנות ותרגול רב כדי לעשות זאת. מגוון של טכניקות שונות משמשות בקטיף מנעולים, כולל גריפה, חיטוט, שיימינג ופיתול.

טכניקה שנקראת "חבטת מנעולים" הומצאה על ידי מנעולנים מקצועיים כדי להביס סוגים מסוימים של מנעולים שהפכו עמידים יותר בפני צורות התקפה אחרות. זה כרוך בפגיעה מהירה בחור המנעול עם מפתח גבשושי בעל מבנה מיוחד עד שהוא נשבר; טכניקה זו פועלת מכיוון שהמפתחות המעוצבים במיוחד מכילים חריצים היוצרים אפקט מהדהד על הפינים בתוך הצילינדר של המנעול כאשר הם מוכנסים במהירות לחור המנעול.

בחירת מנעולים מתקדמים

בחירת מנעולים היא מיומנות שאנשים רבים למדו לעשות מסיבות שונות. יש אנשים שבוחרים מנעולים כתחביב, אחרים בוחרים מנעולים כדי לגנוב דברים, ואחרים עדיין עשויים להשתמש במיומנויות איסוף מנעולים במהלך עבודתם. לא משנה מה הסיבה שלך ללמוד כיצד לבחור מנעולים, חשוב שתלמד כיצד לעשות זאת בצורה בטוחה ומבלי לפגוע במנעול.

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים בשוק כיום ולכולם יש שיטות משלהם להיבחר. לדעת עם איזה סוג של מנעול אתה מתמודד יעזור לך לבחור איזה סוג של כלי הכי מתאים לפתיחתו.

מאמר זה ילמד אותך כיצד לבחור מנעול. זהו מדריך מתקדם שמניח ידע מוקדם בבחירת מנעולים.

בחירת מנעולים היא מיומנות שניתן ללמוד על ידי כל מי שיש לו את הסבלנות ואת הזמן להקדיש ללימודה. זה גם דורש רמה מסוימת של מיומנות ידנית וחוזק ידיים.

איסוף מנעולים אינו בלתי חוקי, אך הוא דורש ידע וציוד מיוחדים. אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לבחור מנעולים, המשך לקרוא למידע נוסף על מה שאתה צריך לדעת על התרגול לפני שתנסה אותו בעצמך.

דילוג לתוכן